Pergola je vyrobena z masivního hoblovaného smrkového nebo modřínového dřeva v různých variantách velikosti, vybavení a rozsahu poskytovaných služeb.

Základní varianta je tvořena hranoly z masivního smrkového nebo modřínového dřeva a je uzpůsobena k popínání rostlinami, které ve výsledku vytvoří příjemný přírodní stín a zároveň částečně umožňují průchod slunečním paprskům.

 

Pergolu lze na přání zákazníka dodat včetně základů, základových patek, dlažby, dřevěné terasy, venkovního nábytku, zastínění, zastřešení, odvodnění včetně jímání dešťové vody a souvisejících zařízení.

Výrobek dodáváme s přírodním povrchem nebo opatřený vhodným ochranným nátěrem. Povrchovou úpravu, materiál i rozměry lze přizpůsobit požadavku zákazníka.

Jsme rovněž zkušení zahradníci a zdatní designéři. Navrhujeme a realizujeme úpravy zahrad,, parků a veřejných ploch včetně osazovacích plánů rostlin, zahradní architektury a stavebních úprav. Jsme zahradní architekti s dlouhodobými zkušenostmi v oblasti zahradní tvorby, architektury a krajinářství.

 

Pro velkoobchodní ceny nás kontaktujte.

 

ico photoico photo

 


Realizovali jsme

 

Ladislav Nevlida, DiS.

  • +420 603 498 844

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • IČ: 41226488

 

Kontaktní adresa: Zbraslavská 12/11, Praha 5 - Malá Chuchle, 159 00 CZE

Sídlo: Palackého 577, Jilové u Prahy, 254 01 CZE

 

^ nahoru